Taksim Günlük Kiralık Ev 1+1
20 Ocak 2018
Taksim Günlük kiralık daire fiyatları
06 Şubat 2018

İstanbul gezinizde sizlere güvenli bir ortamda konaklama hizmeti sunan günlük kiralık daire firmamız uygun fiyat avantajı sunmaktadır. İstanbul’un taksim semtinde hizmet veriyor olmamızdan da memnun kalacağınızı düşünüyoruz. taksim günlük kiralık daire merkezi bir konumda olması sayesinde tüm ulaşım noktalarından yararlanabilirsiniz. Metro, deniz seferi, tren, otobüs, minibüs gibi çeşitli ulaşım araçlarına taksim’den ulaşmak mümkün. Konaklamayı tercih edeceğiniz her dairemizin çevresinde ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacak dükkanlar mevcuttur. Daireler günlük olarak kiralandığından konaklama sürenizi anlaşma sırasında belirtmeniz gerekir. Yapılacak kontratta da kiralayacağınız gün sayısı yazılır. Dileğinize bağlı olarak konaklayacağınız gün sayısını da uzatabilirsiniz.

Hem size hem de ailenize uygun ve mütevazi bir konaklama tercihleri için değerlendirebileceğiniz günlük kiralık daireler, cüzi fiyatlarla en çok rağbet gören konaklama seçeneklerindendir. taksim’de hem kısa süreli konaklamalarınız hem de 15 gün, 1 ay gibi uzun süreli konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz günlük kiralık daireler oteller ve pansiyonlar gibi toplu konaklama mekanlarına göre çok daha ucuzdur. Mesela 4 kişilik bir ailesiniz ve taksim’de konaklamak için bir yer arıyorsunuz. Eğer tercihinizi otellerden yana kullanırsanız günlük ödeyeceğiniz ücret en az 250-300 TL olacaktır. Fakat günlük kiralık dairelerde 100 TL’den başlayan günlük fiyatlarla size sunulmaktadır. Ayrıca otellerdeki odanıza istediğiniz zaman misafirlerinizi davet edemez, konforlu olamazsınız. Hayatınızı kolaylaştıracak, uygun fiyatlı taksim günlük kiralık ev ilanları için internet sitelerini tercih edebilirsiniz. Bu siteler üzerinden belirli kriterlere göre sorgulama yapabilir, aramalarınızı konumlandırabilirsiniz.

Taksim Günlük Kiralık Ev En Uygun Fiyat Avantajlarıyla!.

Konaklama seçenekleri arasında son zamanlarda rağbet gören günlük kiralık daireler, size en ideal hizmeti sunmak için tam donanımlı hale getirilmiştir. Oda sayısıyla doğru orantılı yataklar, beyaz eşyalar, temiz çarşaf ve havlular, mutfak gereçleri, ütü, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz kiralık daireye göre bu hizmetlere ekstraları eklenebilir. Günlük kiralık ev taksim ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyerek isteğinize uygun daireler bulabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla huzurlu, rahat ve konforlu bir konaklama için tercih edebileceğiniz en ideal seçim hiç şüphesiz ki günlük kiralık dairelerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir