Taksim günlük kiralık daire
06 Şubat 2018
Beyoğlu günlük kiralık daire
07 Şubat 2018

Son yıllarda en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden günlük kiralık daireler uygun fiyatlarıyla da misafirlerinin bütçesini düşünen bir konaklama türüdür. Günlük kiralık daireleri otellerden ve diğer konaklama seçeneklerinden ayıran çeşitli özellikleri vardır. Örneğin günlük kiralık dairelerin normal otel odasına göre daha fazla oda ve yatak seçeneği vardır. Taksim Günlük kiralık daire fiyatları otellere ve diğer konaklama seçeneklerine göre daha uygundur. Otel konforunu aratmayan taksim günlük kiralık dairelerde yemek ihtiyacınızı kendiniz karşılamanız gerekir. Malzemeleri aldığınızda dairede bulunan mutfak gereçlerini kullanarak yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ocak, fırın gibi elektronik eşyaların yanı sıra tencere, tabak, tava gibi araç gereçler mutfakta mevcuttur.

Marmara Denizi’nin İstanbul kıyı şeridinde yer alan taksim, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Doğal olarak da çeşitli konaklama seçenekleri barındırmaktadır. taksim’e çeşitli nedenlerle gelen ziyaretçilerin hangi konaklama seçeneğine rağbet etmesi gerektiğini size açıklayacağız. taksim, son yıllarda konaklama seçeneklerinden olan taksim günlük kiralık ev fiyatları yoğunlukta olarak müşterilere hizmet vermektedir. Günlük kiralık daire ilanlarını inceleyerek dilediğiniz konumda, dilediğiniz oda sayısına sahip olan evlerde konaklayabilirsiniz. Günlük kiralık dairelerde konaklama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar barındırılmaktadır. Bu eşyaların bir listesini ilan açıklamalarında bulabilirsiniz. 24 saat sıcak su, internet gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla huzurlu bir konaklama tercihi için taksim günlük kiralık evleri tercih edebilirsiniz.

Taksim Günlük Kiralık Ev Fiyatları!.

Özellikle uzun süreli konaklamalarınızda daha uygun fiyatlarda hizmet veren günlük kiralık daireler, otellere, pansiyonlara ve diğer konaklama seçeneklerine göre en az 3’te 1 oranında ucuzdur. 10 günlük konaklamalarınızda kazancınız en az 1000 TL olacaktır. Günlük kiralık dairelerin fiyatları 70TL’den başlarken, otellerde sadece kişi başına vereceğiniz ücret 100 TL’dir. taksim günlük kiralık dairelerde ise 4 kişi de kalsanız 100 TL ödersiniz. Tüm bunların yanı sıra taksim’ün merkezi bir konumda yer alması, eğlence mekanlarına yakın olması ve alışveriş merkezlerine yakın olması nedeniyle çok rahat bir ulaşımın merkezindedir. En rahat konaklama seçeneklerinden olan günlük kiralık ev taksim için internet sitelerindeki ilanlara göz atabilir, beğendiğiniz evler için rezervasyon yaptırabilir, uzun süreli konaklamalarınızda evi işleten kişilerle pazarlık yaparak daha ekonomik bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir