Taksimde günlük 1+0 kiralık ev
05 Nisan 2018
Taksimde Günlük Kiralık Daire
21 Haziran 2018

Beyoğlu Taksim bölgesi, İstanbul ilinin en güzel bölgeleri arasında bulunur. Site sakinlerinin yaşadığı bu bölgede  günlük kiralık ev Beyoğlu olarak hizmet vermekte olan firmamız aracılığıyla, bölgenin en güzel evlerinde günlük, haftalık ya da aylık olarak kalabilirsiniz. Merkez konumunda olan evlerimiz, hastanelere, eczanelere, alışveriş merkezlerine, oto yollara, şehir ulaşım araçlarına, pazarlara çok yakındır. Evinizin şirinliğini yakalayacağınız, huzurlu bir ortamda konforlu bir dairede konaklamanın rahatlığını yaşayacaksınız. Yalnızca kişisel eşyalarınızı getirmenizle evinizi aratmayacak bir ortamda bulunacaksınız. Evler titizlikle döşenmekte ve sizlerin kullanabilecekleri bir alan haline getirilmektedir. Şehrin ortasında olacağınız için eğlence mekanlarına ulaşımınız da kısa sürede olacaktır. Beyoğlu günlük kiralık fiyatlarıysa el yakmayacak cinstendir. Aileniz ve arkadaş gruplarınızla yaptığınız seyahatlerde her kişi için ayrı ücret ödemekten kurtulacaksınız. Yalnızca evin günlük ücretini ödeyerek, bir evde bulunan tüm imkanlardan yararlanacaksınız. Tüm aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınızla tek bir ücret ödeyerek aynı ortamı paylaşabileceksiniz. Çiftli yatak grupları, tekli yatak grupları, temiz nevresim takımları ve havlular, oturma grupları kiralık evlerde bulunur.

Beyoğlu Günlük Kiralık Ev

Yaz aylarında yapacağınız seyahatlerde sıcaktan etkilenmemeniz için klimalar kullanılırken, kış aylarında da doğalgaz aracılığıyla ısınmanız sağlanacaktır. Modern tarzda hazırlanan evlerde rahat etmeniz için her şey adınıza düşünülmüş durumdadır. Kesintisiz su olanağı bulunurken elektrik, su, doğalgaz gibi ücretleri de ödememektesiniz. Günlük dairelerle ilgili bilgi almak istediğinizde kendinize muhatap bulabiliyorsunuz. İnternet sitesi aracılığıyla evlerin resimlerini inceleyebilir, beğendiğiniz evi belirterek konaklama için yer ayırtabiliyorsunuz. Tatilinizin uzayabileceği durumlarda erken haber verilmesi durumunda aynı Beyoğlu günlük kiralık dairede konaklama imkanına tekrar sahip olabilirsiniz. Fiyatlarla ilgili bilgiler de internet sitesinde yazıyor. Bu sayede herhangi bir sürprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Firmamızın telefonları 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İhtiyaç duyduğunuz her an konaklama amacıyla arama yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz konusunda hiçbir şüpheye düşmeyeceğiniz, konforlu ve huzurlu Beyoğlu günlük kiralık ev işletmemiz de keyifli vakit geçireceğiniz bir yer olacaktır. Dairelerde internet, TV yayını, LCD televizyon, set üstü ocak, fırın, uydu, DVD Player, buzdolabı, çamaşır makinesi, çay seti, mutfak gereçleri, ütü ve ütü masası, elektrikli süpürge gibi ihtiyaç duyacağınız gereçler bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir