Taksim Günlük kiralık daire fiyatları
06 Şubat 2018
Beyoğlu Günlük 1+1 Kiralık Daire
08 Şubat 2018

Hayatımızı kolaylaştıran günlük kiralık daire hizmetlerinden, İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinde yararlanabilirsiniz. Oteller, pansiyonlar, hoteller gibi konaklama seçeneklerine göre birçok avantajı beraberinde getiren, sevdiklerinizle ve ailenizle huzurlu bir şekilde konaklamanızı sağlayan günlük kiralık dairelere rağbet her geçen gün artmaktadır. Beyoğlu Günlük kiralık daire hizmetlerine göz gezdirmek için internet sitelerindeki kiralık daire ilanlarına bakmalısınız. İstediğiniz kriterlere uygun olarak sıralama yapabileceğiniz bu daireler sayesinde, kısa süreli ve uzun süreli konaklamalar yapabilirsiniz. Firmamız günlük kiralık daire hizmetini Beyoğlu bölgesinde vermektedir. Beyoğlu semtinin ulaşım araçlarına yakın olması, dairelerimizin ise Beyoğlu merkez konumda bulunması sayesinde İstanbul’un diğer semtlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sarıyer, Kadıköy, Ataşehir gibi semtlerin yanı sıra Beyoğlu günlük kiralık ev bulabileceğiniz semtlerden birisidir. Özellikle uygun fiyatlı olması ve konforlu olması nedeniyle binlerce vatandaşımız ve turist tarafından tercih edilen günlük kiralık dairelerde istediğiniz tüm eşyalar fazlasıyla bulunmaktadır. Ev sahipleri ve evi işleten kişiler, ihtiyaçlarınız uygun olan tüm eşyaları eksiksiz olarak bulunmaktadır. Beyoğlu’nun en merkezi ve en işlek caddelerinde hizmet alabileceğiniz günlük kiralık daireler, günlük 70 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. İstanbul’un gözde semti olan Beyoğlu semtinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak temin edebileceğiniz, arkadaşlarınızla, gruplarla ve ailenizle rahat bir konaklama gerçekleştirebileceğiniz günlük kiralık daireler, otellere göre çok daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Günlük kiralık daire Beyoğlu ilanlarını inceleyerek, istediğiniz oda sayısına sahip, istediğiniz konumda, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet keyfiyle, full mutfak eşyaları ve temiz çarşaf, havlularla kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Ayrıca bu günlük kiralık dairelere verebileceğiniz uygun fiyatlar size artı olarak dönecektir. Bir otelde 3 kişilik konaklama için vereceğiniz en az 250 TL’lik ücret, günlük kiralık dairelerde 80 TL’ye kadar düşmektedir.

Uzun ya da kısa süreli konaklama fark etmeden Beyoğlu günlük kiralık evleri kiralayabilirsiniz. Uzun süreli konaklamalarda firmamız daha uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sözleşme yaparak misafirlerimizin güvenliğini üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Konaklayacağınız günlük ücret sözleşme sırasında tarafınızdan temin edilir. Temiz halde teslim edilen dairede istediğiniz gün sayısınca konaklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir