Beyoğlu günlük kiralık daire
07 Şubat 2018
Taksim Beyoğlu Günlük Kiralık Ev
17 Şubat 2018

Günlük kiralık daireler, son yılların en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden birisidir. Özellikle büyükşehirlerde, daha uygun fiyatlı olması ve konforlu bir seçenek olması nedeniyle tercih edilmektedir. Günlük kiralık dairelerin tercih sebeplerinden birisi de kalacak olanların misafirlerini, eşini, dostunu, arkadaşlarını ve yakınlarını davet edebilmeleridir. Biliyorsunuz ki otellerde konaklama yaptığınızda her kişi sayısınca konaklama ücreti alınmaktadır. Kendi evinizdeki konforu bulabileceğiniz günlük kiralık daireler için İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet alabilirsiniz.

Özellikle Kadıköy, Beyoğlu, Büyük çekmece, Küçük yalı, Maltepe gibi semtlerde dilediğiniz an, istediğiniz gün sayısı kadar günlük kiralık dairelerde konaklama yapabilirsiniz. En çok rağbet gören ve merkezi semt olması nedeniyle hem turistlerin hem de ülkemiz vatandaşlarının tercih ettiği Beyoğlu günlük 1+1 kiralık evlerin çokça bulunduğu bir semttir. Beyoğlu günlük kiralık 1+1 dairelerin fiyatları 70 TL gibi uygun bir fiyattan başlamaktadır. Tabi bu fiyata etki eden birçok faktör bulunmaktadır. Evin konumu, binanın yaşı, eşyaların kalitesi ve evin donanımı, oda sayısı gibi etmenler fiyatların değişmesine neden olmaktadır.

Turistik merkezlere ve eğlence mekanlarına yakın olması nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan Beyoğlu, oteller, pansiyonlar, suit oteller, hoteller gibi konaklama yöntemlerine ek olarak günlük kiralık dairelerin de bulunduğu bir merkezi semttir. Günlük kiralık ev Beyoğlu ilanları için internet sitelerini takip edebilir, dilediğiniz kriterlere uygun bir sıralama yaparak aralamalarınızı daraltabilirsiniz. Özellikle oda sayısı, bina yaşı, eşyaların durumu, merkezi konumu gibi etkenler sizin aramalarınızda tercih edebileceğiniz etmenlerdir. Beyoğlu Günlük kiralık ev firmasına ihtiyaç duymak isteyeceğiniz tüm eşyalar çalışır bir vaziyette eksiksiz olarak bulunmaktadır. Saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su, mutfak ve diğer beyaz eşyalar, çamaşır makinesi, ütü masası, temiz çarşaf ve havlular gibi diğer eşyalar da günlük kiralık dairelerde sizin hizmetinizdedir.

Beyoğlu Günlük Kiralık 1+1 Daire Fiyatlarında İndirimleri Kaçırma.

Günlük kiralık dairelerin yakınında alışeriş merkezleri, çarşı, dükkan, restoran bulunuyor. Dairelere yürüme mesafesinde olan mekanlar sayesinde sıkılmadan bir konaklama geçireceksiniz. İstanbul’un diğer semtlerine de kolaylıkla Beyoğlu semtinden geçiş yapabilirsiniz. Geç saatlere kadar ulaşım firmaları İstanbul’da hizmet vermektedir. Taksilerde İstanbul’da ucuz fiyatlarla kullanabileceğiniz bir ulaşım şeklidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir